Profil użytkownika


ProfilJaka jest funkcja somatotropiny i jak ją prawidłowo przyjmowaćSustanon skuteczność i zalecane dawki

Kości i chrząstki rosną z pomocą hormonu wzrostu. Proces ten jest najbardziej aktywny do końca okresu dojrzewania i trwa do około 25-30 roku życia. Do innych funkcji hormonu wzrostu należą:

W sporcie hormon wzrostu jest stosowany w celu osiągnięcia dwóch celów:

Więcej informacji na temat somatotropiny można znaleźć tutaj: https://sterydysklep.com/hormon-wzrostu/somatotropina/

Zasady stosowania hormonu wzrostu: schemat i dawki

Ponieważ cena hormonu wzrostu hormonu wzrostu jest nadal stosunkowo wysoki, warto wziąć go poważnie: należy zbadać jego schemat, dawki i ograniczenia. Jest to ważne, aby mieć pewność, że zakupiony produkt rzeczywiście przyniesie dobre efekty.

Hormon wzrostu stosuje się w formie zastrzyków, które wykonuje się w fałdzie skórnym na brzuchu. Na rynku dostępny jest w formie płynnej, gotowej do użycia, oraz w proszku, który należy rozpuścić w roztworze soli fizjologicznej (zwykle jest dołączony do produktu).

W jaki sposób ustala się dawkowanie:

Jeśli szukasz anastrozol gdzie kupic, powinieneś odwiedzić nasz internetowy sklep sportowy. Jego cena jest najlepsza w całej Polsce.

U kobiet należy stosować dawkę 4-8 IU, ale należy ją stopniowo zwiększać. Sterydy anaboliczne, takie jak testosteron, są również powszechnie stosowane w kursie na masę.

Dawka dobowa podzielona jest na 2-3 wstrzyknięcia: rano na czczo, wieczorem 3-4 godziny po posiłku. Niektóre źródła podają, że zastrzyki nie powinny być podawane bezpośrednio przed pójściem spać. Pozwala to nie przerwać naturalnego rozwoju somatotropiny, który jest maksymalny, gdy człowiek śpi. Czas trwania kursu to co najmniej 60-90 dni.