Witaj na forum CAD i inżynierów. Na forum możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Nasze forum skupia się wokół tematów związanych z oprogramowaniem CAD i pracą inżynierów.

216 pytań

93 odpowiedzi

8 komentarzy

156 użytkowników

Allplan i Partnerzy – Forum konstrukcji i architektury

0 głosów
Już niedługo ważne wydarzenie! Allplan i Partnerzy – Forum konstrukcji i architektury, w ramach którego odbędą się 4 bezpłatne seminaria we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Warszawie, poświęcone oprogramowaniu BIM dla inżynierów budownictwa i architektów.

Podczas spotkań specjaliści z zakresu technologii BIM przedstawią najnowsze programy (m.in.: Allplan Engineering 2019, Allplan Architecture 2019, SCIA Engineer 18, GstarCAD 2019, Lumion 9), funkcje oraz narzędzia służące do modelowania informacji o budynku, tworzenia realistycznych wizualizacji, jak również przeprowadzania zaawansowanych analiz konstrukcji budowlanych.

Udział w forum to także doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz najlepszych praktyk projektowych.

Wstęp bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja elektroniczna: https://allbim.pl/forum-konstrukcji/

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zapisu. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma voucher z rabatem 20% na zakup oprogramowania Allplan 2019 i GstarCAD 2019.

 

Więcej informacji o wydarzeniu, formularz rejestracyjny, tematy prelekcji oraz harmonogram spotkań znajdziecie na stronie: https://allbim.pl/forum-konstrukcji/
pytanie zadane 9 listopada w Kariera Inżyniera przez użytkownika Leon (360)

1 odpowiedź

0 głosów
Byłam we Wrocławiu! Polecam - było warto :) Głównie pojechałam żeby zapoznać się z nowymi funkcjami Allplana 2019 i nie zawiodłam się. Ale było też sporo innej wiedzy, równie ciekawej.
odpowiedź 22 godziny temu przez użytkownika karolina91 (300)

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
0 odpowiedzi
Strefainzyniera.pl to forum dla inżynierów. Znajdziesz tu informacje na temat pracy w programach CAD oraz możliwości rozwoju zawodowego i pracy dla inżynierów.
...