Witaj na forum CAD i inżynierów. Na forum możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Nasze forum skupia się wokół tematów związanych z oprogramowaniem CAD i pracą inżynierów.

216 pytań

91 odpowiedzi

7 komentarzy

156 użytkowników

Nowy cykl bezpłatnych webinariów GstarCAD dla projektantów konstrukcji budowlanych

+1 głos

Zapraszam na nowy cykl bezpłatnych webinariów GstarCAD dla projektantów konstrukcji budowlanych. Pierwsze szkolenie online odbędzie się 22.05.2018 (wtorek), o godzinie 20:00. Tematem będzie:  „Praktyczny przykład zbrojenia belki żelbetowej w programie GstarCAD 2018 z wykorzystaniem nakładki branżowej e-CAD Żelbet – Część 1.”. Udział jest darmowy, wystarczy się zapisać: https://gstarcad.pl/bezplatne-webinaria-gstarcad-dla-projektantow-konstrukcji-budowlanych/ do zobaczenia!

 

pytanie zadane 9 maja w Kariera Inżyniera przez użytkownika Koktajl (290)

1 odpowiedź

0 głosów
Nie miałem okazji skorzystać, ale sam program GstarCAD znam i cenię. Fajnie się na nim pracuje i co najważniejsze prz odrobinie chęci można sporoz z niego wycisnąć
odpowiedź 17 lipca przez użytkownika Lorek (300)
Zgadzam się :) co do samych webinarów to polecam śledzić stronę https://gstarcad.pl/ w miarę regularnie pojawiają się informację o nowościach/szkoleniach online itd. Dobrze jest być zawsze na bieżąco, żeby "wyciskać" jeszcze więcej ;)

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi
pytanie zadane 6 marca w AutoCAD przez użytkownika Moniczka (310)
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 27 marca w AutoCAD przez użytkownika malik123 (120)
+1 głos
3 odpowiedzi
Strefainzyniera.pl to forum dla inżynierów. Znajdziesz tu informacje na temat pracy w programach CAD oraz możliwości rozwoju zawodowego i pracy dla inżynierów.
...