Witaj na forum CAD i inżynierów. Na forum możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Nasze forum skupia się wokół tematów związanych z oprogramowaniem CAD i pracą inżynierów.

221 pytań

92 odpowiedzi

6 komentarzy

154 użytkowników

kurs INVENTOR

0 głosów

czesc, czy ktos z was bylby tak mily i podeslal jakies tresciwe, dobre materialy zebym mogl swobodnie poruszac sie po inventorze, zaczalem studia inzynierskie, mam kilka ciekawych pomyslow, ale w sieci znalazlem albo bardzo drogie szkolenia albo po angielsku, jedyne co znalazlem  ale nie mam pewnosci czy warto, moze ktos juz przechodzil przez to https://strefakursow.pl/kursy/cad/kurs_autodesk_inventor_od_podstaw.html


 

pytanie zadane 13 listopada 2017 w Inventor przez użytkownika budzik86 (120)

1 odpowiedź

0 głosów
nie pracuje na tym programie, u mnie w pracy działamy na IronCAD, ale co do samych szkoleń to wg mnie najlepsze organizuja dystrybutorzy. Mają fajną, konkretna kadrę, można się na prawde dużo praktycznych rzeczy nauczyć.
odpowiedź 3 dni temu przez użytkownika borowiec93 (150)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 25 czerwca 2015 w Inventor przez użytkownika MlodyStudentSzukaPomocy (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 27 października 2017 w Kariera Inżyniera przez użytkownika Janek30 (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 3 sierpnia 2017 w Inventor przez użytkownika MATCADMES (120)
Strefainzyniera.pl to forum dla inżynierów. Znajdziesz tu informacje na temat pracy w programach CAD oraz możliwości rozwoju zawodowego i pracy dla inżynierów.
...