MaxPower

KIM JESTEŚMY?

 

Max Power Human Capital to firma rekrutacyjna, która od kilkunastu lat buduje mocne, pozytywne relacje z kandydatami i przedsiębiorcami na terenie Polski.  

Dla każdego kandydata walczymy o jak najlepsze warunki zatrudnienia, a dla każdego pracodawcy o jak najlepszego kandydata, który pchnie organizację do dalszego rozwoju. Rekrutacją zajmuje się młody, sprawny i dynamiczny zespół.

 

DLACZEGO  MY?

 

Max Power Human Capital swoim zasięgiem obejmuje w Polsce województwa: dolnośląskie (siedziba w Bielanach Wrocławskich),śląskie (oddziała w Zabrze), warmińsko-mazurskie (oddział w Mławie) oraz zachodniopomorskie (oddział w Policach). Działamy również na Ukrainie w Kijowie. Podczas wieloletniej rekrutacji obsłużyliśmy w pełni zadowolonych kilkadziesiąt tysięcy pracowników.

Słuchamy, odpowiadamy na potrzeby i doradzamy. Za naszą szczerość i profesjonalizm cenią nas zarówno klienci, jak i kandydaci. Dbamy również o przyjeżdżających do Szczecina obcokrajowców: edukujemy, pomagamy w znalezieniu legalnej pracy i miejsca zamieszkania.

 

JEŻELI SZUKASZ PRACY TYMCZASOWEJ LUB STAŁEJ – DOBRZE TRAFILEŚ, MAMY JĄ DLA CIEBE!

To Twój czas na Sukces. Jako agencja pracy Max Power, potrafimy docenić doświadczenie i skutecznie pomóc w znalezieniu pracy.

 

Na pierwszym etapie wysłuchamy Ciebie uważnie, aby dowiedzieć się o Twoich predyspozycjach, poznać mocne strony, umiejętności, a przede wszystkim Twoje cele, którymi chcesz podążać na ścieżce zawodowej.

 

 

CO ZYSKASZ WSPÓLPRACUJĄNC Z NAMI?

 

  •  Gwarancję bezpieczeństwa i jakości – współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i uczciwymi firmami.
  •  Spokój i pewność – zapewniamy wszystkim swoim współpracownikom i kandydatom do pracy pełna opiekę oraz otwartą komunikację
  •  Ciągłość zatrudnienia – w przypadku utraty pracy, od razu działamy szukając kolejnej posady.
  •  Czas – nie trzeba przyjeżdżać wcześniej do Polski i samodzielnie szukać pracy. Zajmiemy się całą procedurą rekrutacji – wszystkimi formalnościami i pozwoleniami dla pracowników.