Procter&Gamble


O FIRMIE

Procter & Gamble to jedna z największych globalnych firm FMCG. Nasze marki pojawiają się w życiu ludzi na wszystkich kontynentach cztery miliardy razy dziennie. Są wśród nich produkty codziennego użytku firmowane między innymi takimi markami jak Ariel, Vizir, Olay, Pantene, Head & Shoulders, Wella, Gillette, Pampers, Braun czy Oral-B, oraz produkty luksusowe jak Hugo Boss, Lacoste, Valentino czy Dolce & Gabbana. P&G działa w głębokim przekonaniu, że największą wartością firmy są jej pracownicy: 127 tysięcy osób w 80 krajach, którzy reprezentują około 140 narodowości.

Europejskie Centrum Planowania – to zlokalizowany w Warszawie  innowacyjny ośrodek zarządzania łańcuchem dostaw. W Europejskim Centrum Planowania i Logistyki zatrudnienie znajdzie kilkaset osób. Jest to kolejna inwestycja w ponad 20-letniej historii P&G w Polsce.

Warszawa jest jednym z 7 ośrodków na świecie, w których P&G zdecydowało się zbudować i uruchomić nowoczesny ośrodek planistyczny. Europejskie Centrum Planowania i Logistyki jest największym centrum planowania w regionie EMEA i drugim co do wielkości na świecie. Z wartym 8 miliardów USD łańcuchem dostaw koncentruje się na blisko 50 krajach Europy. Centrum Planistyczne to najlepsza w Europie praktyczna uczelnia zarządzania łańcuchem dostaw. Zatrudniamy specjalistów planowania, inżynierów oraz absolwentów studiów technicznych.

Fabryki Gillette w Łodzi - to największy na świecie zakład produkujący maszynki do golenia i ostrza Gillette i Venus przy ul. Nowy Józefów 70 oraz fabryka uchwytów do maszynek do golenia Mach3 i Fusion przy ul. Wodnej 11/13. Tworzymy kulturę organizacji, która wspiera rozwój i tworzy sprzyjające środowisko pracy, gdzie każdy czuje się doceniony i poprzez swoje zaangażowanie przyczynia się do sukcesu firmy. Pracę w naszych fabrykach zaczniesz jako Inżynier Procesu. Będziesz projektować procesy produkcyjne, wykorzystywać swoją wiedzę techniczną i najbardziej zaawansowane narzędzia w celu doskonalenia procesów i systemów, redukcji kosztów i zwiększania wydajności. Do Twoich obowiązków należało będzie prowadzenie projektów dostarczających innowacyjnych rozwiązań, a wszystko to osiągniesz  pracując w multifunkcyjnych i międzynarodowych zespołach. 

DOŁĄCZ DO NAS

Lokalizacja przedsiębiorstwa: Europejskie Centrum Planowania: Warszawa, ul. Konstruktorska 13, Fabryki Gillette: Łódź, ul. Nowy Józefów 70 oraz ul. Wodna 11/13

Poszukiwani  specjalniści: Europejskie Centrum Planowania - Planning Specialists, Planning Managers; Fabryki – Inżynier Procesu

Sposób rekrutacji: wszystkie oferty pracy i praktyk znajdują sie na stronie ce.experiencepg.com

Kontakt: recpoland.im@pg.com

www.ce.experiencepg.com

P&G OCZAMI FILIPA
  • Filip Muszyński
  • Obecna rola: Specjalista ds. Planowania
  • Dział: Graficzny (PSC – Europejskie Centrum Planowania P&G w Warszawie)
  • Dołączył do P&G: 1 lipca 2013
  • Uniwersytet: Uniwersytet Warszawski (Matematyka i Ekonomia)

Dołączyłem do Europejskiego Centrum Planowania w 2013. Pracuję jako lider procesu zajmujący się nowymi inicjatywami produktowymi. Traktuję moją pracę bardziej jako zarządzanie projektami z dużą ilością planowania i pracy zespołowej z ludźmi na całym świecie. W mojej roli najbardziej podoba mi się niezależność w realizacji zadań. Największym wyzwaniem, jakie dostrzegam, jest niezwykle złożone i wymagające środowisko korporacyjne. Z drugiej storny, daje mi ono szansę, by nauczyć się ustalania priorytetów i ćwiczenia samodyscypliny. Poza tym, może to zabrzmi dziwnie, ale praca w tym miejscu pomogła mi wprowadzić równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Firma bardzo wspiera tę wartość, co było dla mnie o tyle zaskakujące, że jest to tak duża korporacja zorientowana na wyniki.

 

PRAKTYKI

Europejskie Centrum Planowania Procter & Gamble w Warszawie poszukuje studentów na płatne praktyki już od pierwszego roku studiów!

Przyjmiemy kilkadziesiąt osób w ciągu roku akademickiego oraz w okresie wakacyjnym. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Kluczowe są dla nas Twoje możliwości rozwoju, umiejętność analitycznego myślenia a także znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy (część etatu)
  • Profesjonalny program szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Umowę o pracę