ING Services Polska


O FIRMIE

Wejdź do świata ING Services Polska. Poznaj międzynarodowy charakter naszej firmy oraz aktywną rolę ludzi tu pracujących. To właśnie dzięki ich wiedzy zmieniamy świat IT

ING Services Polska dostarcza innowacyjne serwisy IT dla grupy ING na całym świecie. ISP jest organizacją o ogromnym potencjale. Od ponad 10 lat kształtujemy rynek pracy IT w regionie śląskim, dając ogromne możliwości kariery. Ambicją ISP jest szkolenie kadr informatycznych, tak aby nasi pracownicy byli elitą w sektorze IT.

Poszukujemy osób zarówno bez doświadczenia na stanowiska operatorskie i administracyjne, jak również na stanowiska specjalistów i ekspertów IT w obszarach UNIX, LINUX, AIX, Red Hat, Oracle, Websphere, Jboss i inne.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracując z nami:

  • zwiększasz swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, pracę z ekspertami oraz zdobywanie certyfikatów IT;
  • masz szansę udziału w międzynarodowych projektach realizowanych dla wielu krajów;
  • masz możliwość wyjazdów służbowych do wielu ciekawych miejsc takich jak: Amsterdam, Londyn, Singapur;
  • otrzymujesz wynagrodzenie, które odpowiada Twoim kwalifikacjom;
  • możesz otwarcie porozmawiać z całą kadrą menedżerską oraz z Zarządem;
  • przekonasz się co znaczy świetna atmosfera w pracy, także dzięki wspólnym wyjściom na kręgle, paintball, czy podczas wyjazdu w góry;
  • masz możliwość zachowania równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

 

PROCES REKRUTACJI

Przesłanie dokumentów:

Podstawowym dokumentem, jakiego oczekujemy od kandydatów do pracy w ING Services Polska jest CV. Jest to zwykle pierwsza forma kontaktu z firmą, dlatego warto za jego pomocą odpowiednio się zaprezentować. Jeśli kandydat chce przekazać dodatkowe informacje, może przesłać również list motywacyjny.

Analiza dokumentów:

W kolejnym kroku, zespół HR analizuje przesłane przez kandydata dokumenty rekrutacyjne pod kątem zgodności z wymaganiami postawionymi w ogłoszeniu o pracę. Jeśli dane przedstawione w CV zgadzają się z oczekiwaniami firmy, kandydat przechodzi do kolejnego etapu.

Screening telefoniczny:             

Trzecim elementem jest screening telefoniczny, czyli rozmowa telefoniczna polegająca na weryfikacji danych zawartych w dokumentach. Osobista rozmowa pozwala również na zadanie pytań dodatkowych.

Rozmowa kwalifikacyjna:

Po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu, kandydat zapraszany jest na spotkanie, podczas którego omawiane są obszary interesujące z punktu widzenia firmy. Kandydaci, którzy przychodzą na spotkanie do firmy, proszeni są o przyniesienie ze sobą referencji od poprzednich pracodawców.