Transition Technologies


O FIRMIE

Od ponad dwudziestu lat tworzymy autorskie systemy informatyczne, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz usługi IT. Kierujemy je do wybranych sektorów rynku: energetyki, gazownictwa, przemysłu wytwórczego oraz biomedycyny.

Liczba pracowników Transition Technologies S.A. to ponad 600 osób.

Znajdujemy się obecnie w 8 miastach w Polsce w tym: Białymstoku, Lublinie, Łodzi, Koszalinie, Kielcach, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim oraz Wrocławiu. Posiadamy także przedstawicielstwo firmy w Niemczech oraz spółkę firmy o nazwie Transition Technologies USA Inc. w Pittsburghu. 

Duże znaczenie mają dla nas prace badawczo-rozwojowe, jakie prowadzimy w dziedzinie automatyki i robotyki, elektroniki i informatyki, o czym świadczy, przyznany nam w 2010 roku, tytuł Centrum Badawczo Rozwojowego.

DOŁĄCZ DO NAS

Atmosfera:

Atmosfera w pracy to coś, co nas wyróżnia. Cenimy bezpośredniość, więc wszyscy mówimy sobie na Ty, nie obowiązuje u nas dress code. Pracujemy w pokojach projektowych, dzięki czemu możemy się lepiej poznać, i efektywniej pracować. Uwielbiamy dobry humor i kreatywne pomysły.

Współpraca:

Wszyscy znamy cel, nad którym pracujemy, a kierujemy się zasadą współpracy i chętnie dzielimy się wiedzą. Pomagamy sobie i wspieramy się w wyzwaniach projektowych.

Rozwój:

W pracy w TT nie da się nudzić. Robimy oprogramowanie dla wielu branż i w rozmaitych technologiach. Dzięki szkoleniom i pracy z ekspertami rozwijamy się i stajemy się coraz lepsi w tym, co robimy.

Nie tylko praca:

Cenimy pasje i życie rodzinne naszych pracowników. Jesteśmy przyjaźni rodzicom, dofinansowyjemy żłobki i organizujemy eventy rodzinne. Jesteśmy aktywni fizycznie, bierzemy udział w turniejach np. squash’a, siatkówkę czy amatorska gramy w piłkę nożną.

Dodatki:

Możemy zaoferować ci karnet sportowy, który umożliwi ci wejścia do ponad 2000 ośrodków sportowych, dodatki z ZFŚS, takie jak wczasy pod gruszą i paczki świąteczne.

Umiemy się bawić:

Czas spędzony razem to czas dobrze spędzony. Integrujemy się na różnych imprezach lokalnych i wyjazdowych. Mamy za sobą paintball, poszukiwanie skarbów, kręgle i wiele innych!

 

REKRUTACJA
Jak aplikować? 
Kliknij na interesującą Cię aplikację i wypełnij formularz aplikacyjny. Będziemy informować Cię na bieżąco, na jakim etapie rekrutacji znajduje się Twoja aplikacja. Dzięki zinformatyzowanej rekrutacji Twoje dane osobowe będą u nas bezpieczne.
 
Etapy rekrutacji
Po wysłaniu aplikacji, poddamy ją selekcji, a następnie spotkamy się przy okazji jednej z metod rekrutacji: rozmowy telefonicznej, spotkania rekrutacyjnego lub testów. Staramy się, aby nasze rekrutacje nie obejmowały więcej niż dwóch spotkań.
 
Jak się przygotować?
Przejrzyj naszą stronę internetową i zastanów się, jakimi Twoimi cechami i doświadczeniem możesz nas zainteresować, możesz wypisać listę swoich sukcesów. Nie zaszkodzi odświeżenie wiedzy, zwłaszcza z zakresów, które są podane w wymaganiach. Zastanów się też, jakie są Twoje oczekiwania względem nas.
 
Nie znalazłaś/eś ogłoszenia dla siebie?
Jeśli obecnie nie mamy ogłoszenia, które by Cię zainteresowało kliknij w przycisk „zostaw nam swoje CV” na dole strony. Skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy otwierali nowe adekwatne do Twoim umiejętności rekrutacje.
 
Jak wyglądają spotkania rekrutacyjne?
W czasie spotkań rekrutacyjnych zweryfikujemy Twoje kompetencje, oraz będziemy chcieli lepiej Cię poznać. Spotkanie rekrutacyjne to także okazja dla Ciebie, żeby dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Nie bój się zadawać pytań.
 
Na co zwracamy uwagę
Liczy się dla nas kreatywność i zaangażowanie. Lubimy też konkretne umiejętności i wiedzę, potwierdzoną np. studiami lub doświadczeniem. Każdy język obcy jest dodatkowym atutem. Doceniamy kandydatów, którzy szczerze przyznają się do swoich niedoskonałości i chcą się rozwijać, dzięki temu wiemy, że są autentyczni.