Apator


O FIRMIE

Apator jest producentem i dostawcą nowoczesnych systemów oraz urządzeń służących do opomiarowania i zarządzania siecią dystrybucji wszystkich rodzajów mediów użytkowych (woda i ciepło, energia elektryczna, gaz).

Firma rozwija swoją ofertę w obrębie dwóch segmentów:

  • pomiarowym  - oferując inteligentne systemy i urządzenia takie, jak liczniki energii elektrycznej, wodomierze, gazomierze, ciepłomierze,
  • automatyzacji sieci  - obejmującym takie obszary, jak: zdalny monitoring i sterowanie, automatyka i zabezpieczenia, inteligentna aparatura łączeniowa.

 

Apator tworzy grupę kapitałową 17 spółek zlokalizowanych w Polsce, jak również poza granicami kraju (Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Rosja, Ukraina, Słowenia, Dania).

Produkty i rozwiązania firmowane marką Apator docierają do ponad 60 krajów.

Grupa Apator zatrudnia ponad 2300 pracowników.

DOŁĄCZ DO NAS

Oferujemy ciekawą, inspirującą, pełną wyzwań pracę.

 

W Apatorze możesz ponadto liczyć na:

udział w ciekawych, rozwojowych projektach

kontakt z nowoczesnymi technologiami

możliwość rozwijania kompetencji poprzez szkolenia

dofinansowanie do nauki języków obcych, studiów podyplomowych

elastyczny czas pracy

atrakcyjny pakiet socjalny

pracę w nowoczesnych biurach

przyjazną atmosferę w zgranym, młodym zespole

 

OCZAMI PRACOWNIKA

Karolina Brodzińska, Młodszy programista

 

Cześć, jestem Karolina.

Od kilku lat pracuję na stanowisku programisty w sekcji oprogramowania aplikacyjnego. Dzięki pracy w Biurze Rozwoju mam możliwość udziału w wielu ciekawych i ambitnych projektach. Różnorodność tych projektów, a także ich interdyscyplinarny charakter, wymaga ode mnie systematycznego rozwijania umiejętności programistycznych, dzięki czemu uczę się nowych języków programowania, nowych technologii czy technik pracy z kodem.

Praca w Biurze Rozwoju stawia przede mną nowe wyzwania, wymaga kreatywności, a także uczy odpowiedzialności, rozwiązywania problemów i współpracy w zespole. Realizuję się tu pod względem zawodowym, ale również mam możliwość rozwijania swoich zainteresowań, które od wielu lat koncentrują się na naukach ścisłych, w tym fizyce, metrologii i energetyce.

 

Karolina Brodzińska

Młodszy programista

Biuro Rozwoju Aparatury i Systemów Pomiarowych Apator SA

 

Łukasz Musiał, Konstruktor - programista

 

Cześć, jestem Łukasz.

Swoją przygodę z Apatorem rozpocząłem ponad 4 lata temu w Biurze Rozwoju Aparatury i Systemów Pomiarowych. Praca na stanowisku konstruktora-programisty polega głównie na tworzeniu oprogramowania wbudowanego do aparatury pomiarowej (liczniki energii elektrycznej oraz ciepłomierze) oraz urządzeń transmisji danych. Podczas przygotowania nowego wyrobu uczestniczę w szeregu prac zespołu projektowego: od opracowania założeń, poprzez przygotowanie i weryfikację wzorów, badania wyrobu, aż po opracowanie dokumentacji technicznej. W czasie realizacji projektów niezbędna jest współpraca z szerokim gronem specjalistów, takich jak konstruktorzy elektroniki, programiści aplikacji, testerzy oraz technolodzy.

Praca w Apatorze daje mi możliwość ciągłego rozwoju poprzez obcowanie z najnowszymi technologiami oraz wykorzystywanie innowacyjnych, autorskich rozwiązań. Wymaga kreatywności oraz dokładności. W codziennych obowiązkach mogę liczyć na życzliwość i współpracę kolegów oraz na wymianę ciekawych pomysłów i rozwiązań. Realizacja często niełatwych projektów przynosi mi wiele satysfakcji i umożliwia zdobywanie cennego doświadczenia.

 

Łukasz Musiał

Konstruktor - programista

Biuro Aparatury Pomiarowej i Urządzeń Transmisyjnych Apator SA