Inżynier budowy [4000-7000 zł brutto]

Wałbrzych, dolnośląskie,
2018.09.17
4000-7000 zł brutto
Synergis Polska sp. z o.o. spółka komandytowa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie kierunkowe
  • min.2-letnie doświadczenie w branży budowlanej (instalacje sanitarne)
  • prawo jazdy kat B.

Języki obce

  • niemiecki
    średniozaawansowany
  • angielski

Opis stanowiska pracy

SYNERGIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa zatrudni inżyniera budowy

Oferujemy:

  • umowa o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie. Warunki płacowe do uzgodnienia.
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy:

  • Polska południowo-zachodnia i Europa

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • nadzór nad podległymi pracownikamii koordynowanie robót instalacyjnych na realizowanych kontraktach
  • kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót instalacyjnych zgodnie z harmonogramem
  • sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych, ofertowanie
  • zapewnienie i zorganizowanie transportu niezbędnych materiałów na stanowiska pracy
  • dbałość o bezpieczeństwo i prawidłową eksploatację narzędzi
  • rzetelne i sumienne wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i dokumentacją techniczną
  • przygotowanie wykonanych robót do odbiorów inwestorskich
  • sporządzanie dokumentacji odbiorowej
  • współpraca z działem księgowości z zakresie rozliczania kontraktów
  • współpraca z działem kadr w zakresie kontroli czasu pracy podległych pracowników.

Aplikację prosimy składać na adres:

biuro@synergis-polska.eu

w temacie prosimy podać: Inżynier budowy

* - pole wymagane