Strefainzyniera.pl

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Kierownik Robót Torowych

woj, wielkopolskie, wielkopolskie,
2018.07.27
CEE Experts Uszynski Sp.J.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Budownictwie, Produkcji, Zakupach oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego klienta - jednego z największych Generalnych Wykonawców na rynku polskim poszukujemy osób na stanowisko Kierownika Robót Torowych

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie robót torowych na powierzonym odcinku
  • Prowadzenie dziennika budowy
  • Zarządzanie powierzonym budżetem
  • Dobór dostawców materiałów i podwykonawców
  • Sprawdzanie i ocena dokumentacji technicznej

Od kandydata wymagamy:

  • 3 letniego doświadczenia zawodowego w koordynowaniu projektów z zakresu infrastruktury komunikacyjnej
  • Wykształcenia wyższego technicznego o profilu kolejowym
  • Znajomość pakietu Office i programu AutoCad
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i wewnętrznych pracowników

Firma klienta oferuje:

  • Zarządzanie wysokobudżetowymi, ambitnymi projektami w zakresie budownictwa torowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
  • Pakiet benefitów
  • Auto służbowe
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej u jednego z najbardziej znanych, prestiżowych i stabilnych Generalnych Wykonawców

* - pole wymagane