Elektryk – Elektromonter Instalacji Fotowoltaicznych (PV) z certyfikatem UDT

Wrocław, dolnośląskie,
2018.07.26
CREW FOR YOU Spółka z o.o.

 

Jako agencja na rynku pracy działamy kilka lat z dużym powodzeniem. Zatrudniamy nie tylko na terenie Polski, ale wysyłamy też Pracowników do państw w Unii Europejskiej.

SOLAR FOR YOU jest naszym brandem z perspektywicznej branży energetyki słonecznej i technologii przyszłości. Powstaliśmy dzięki zaangażowaniu i pasji do Odnawialnych Źródeł Energii. Od 2010 roku nasz Zespół pracował jako podwykonawca dostawców konstrukcji stałych oraz jako koproducent EPC dla najbardziej prestiżowych firm w całej Europie. Podczas naszej 8-letniej działalności, zbudowaliśmy ponad 200 MWC, co czyni nas liderem na rynku z punktu widzenia oddanych inwestycji na terenie Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności oraz z realizacją kolejnych dużych projektów montażu instalacji fotowoltaicznych (ponad 500 realizacji inwestycji na terenie woj. dolnośląskiego), poszukujemy do współpracy pasjonatów fotowoltaiki (PV/OZE) na stanowisko:

 

Elektryk – Elektromonter Instalacji Fotowoltaicznych (PV) z certyfikatem UDT

 

Opis stanowiska:

 • Praca fizyczna na budowie przy montażu nowych instalacji fotowoltaicznych na konstrukcjach dachowych;
 • Budowanie, podłączanie i uruchomienie instalacji elektrycznych;
 • Praca z rysunkiem technicznym i montaż według dokumentacji technicznej (projekty powstawały w programie PV Sol);
 • Instalacja okablowania, przymocowywanie złącz, obsługa elektronarzędzi;
 • Opracowanie dokumentacji wykonawczej, powykonawczej oraz protokołów po zakończonych instalacjach;
 • Raportowanie postępów robót elektrycznych do Kierownika Zespołu/Robót Budowlano-Instalacyjnych lub Inżyniera budowy instalacji PV.

 

Wymagania:

 • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (profil elektryczny, energetyczny lub elektroniczny); Mile widziane wykształcenie wyższe z tytułem Inżyniera.
 • Aktualne uprawnienia SEP „E” lub równoważne  do 20 kV;
 • Aktualne uprawnienia UDT w zakresie OZE (systemów fotowoltaicznych - PV) będą dużym atutem;
 • Umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową – interpretacja rysunków technicznych, schematów obwodów elektrycznych (program PV Sol);
 • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego przy pracach instalacyjnych fotowoltaicznych (PV);
 • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego przy pracach instalacyjnych i monterskich urządzeń elektrycznych (warunek konieczny) na stanowisku elektryk, instalator, monter, elektromonter;
 • Zdolności manualno-techniczne, rzetelność oraz wyczucie estetyczne umożliwiające wykonywanie pracy wg instrukcji na najwyższym poziomie jakości;
 • Cenimy samodzielność, zaradność, elastyczność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów dotyczących wykonywanej pracy;
 • Sprawność fizyczna oraz brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania prac na wysokości;
 • Prawo jazdy kat. B.

 

Oferujemy:

 • Pracę na terenie woj. dolnośląskiego, ale istnieje możliwość realizowania kolejnych projektów/zleceń zagranicznych (głównie teren UE);
 • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
 • Motywujący system premiowy – dodatek od każdego zamontowanego 1kV oraz bonusy dla osób wykonujących swoją pracę z najwyższą efektywnością i jakością;
 • Zdobywanie doświadczenia i wiedzy praktycznej w dynamicznie rozwijającej się branży OZE przy ciekawych technologicznie projektach infrastrukturalnych;
 • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnej i zaangażowanej ekipie monterskiej;
 • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy;
 • Odzież roboczą + sprzęt niezbędny do realizacji montaży – profesjonalne narzędzia i wyposażenie ekipy.

 

 

Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.
Informujemy ponadto, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie - zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w CREW FOR YOU Sp. z o.o. prosimy o kontakt pod adresem email:
info@crewforyou.pl

 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

- ze zdjęciem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę CREW FOR YOU Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106.

 

 

 

 
* - pole wymagane

 

wszystkie oferty