Strefainzyniera.pl

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

KIEROWNIK DZIAŁU R&D

POLSKAPRUSZKÓW, mazowieckie,
2018.07.26
MAAN SP.ZO.O.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale R&D
  • Doświadczenie we współpracy z innymi działami w przedsiębiorstwie produkcyjno - handlowym
  • Umiejętność budowania i efektywnego zarządzania zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość systemów klasy ERP – CDN XL
  • Biegła znajomość programów CAD: AutoCAD i SolidWorks

Języki obce

Główne zadania

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie oraz zarządzanie pracą zespołu konstruktorów. Szczegółowy zakres zadań zostanie omówiony na rozmowie rekrutacyjnej.
    100%

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Motywacyjny system wynagrodzeń/premia/
  • Karta Benefit System
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego

* - pole wymagane