1970.01.01

Wymagania

  • Samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży
    średniozaawansowany
  • Efektywna komunikacja z klientem, nawiązywanie i budowanie partnerskich relacji
  • Wiedza techniczna z zakresu automatyki przemysłowej
    podstawowy
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka, Robotyka, Elektronika lub podobne)
  • Min. 2 letnie doświadczenie pracy w sprzedaży B2B w obszarze automatyki przemysłowej

Języki obce

  • j. angielski
    podstawowy

Główne zadania

    1. Realizowanie postawionych celi sprzedażowych
    50%
    2. Udział w szkoleniach technicznych i sprzedażowych
    25%
    3. Zdobywanie informacji o nowych klientach, projektach, inwestycjach
    25%

Oferujemy

  • Szeroki pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, z możliwością rozszerzenia na rodzinę.
  • Auto służbowe do użytku prywatnego
  • Eventy i wyjazdy integracyjne dla Pracowników
  • Kreatywną i koleżeńską atmosferę pracy
  • Pełny pakiet szkoleń dotyczący naszego portfolio produktów i rozwiązań.
  • W pełni samodzielne i niezależne stanowisko gwarantujące dużą różnorodność i złożoność realizowanych
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego.
  • Pensję podstawową oraz premię kwartalną powiązaną z realizowanymi zadaniami