Kierownik porojektu w biurze projektowym [5000-7000zł]

2018.04.04
5000-7000zł

stanowisko: Kierownik projektu w biurze projektowym

pracodawca: EKO PROJECTS

kraj: Polska, region: Dolnośląskie

EKO PROJECTS to firma inżynierska ( wielobranżowa ), specjalizująca się w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego. Długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników, jak również zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi i metod pracy to największe atuty firmy, które decydują o ugruntowanej pozycji na rynku projektowym.

Świadczymy usługi z zakresu:

Projektowanie:

  • projekty wielobranżowe w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego

  • projekty obiektów budowlanych ( koncepcyjne , budowlane, wykonawcze, przetargowe )

  • optymalizacje kosztów inwestycji,

  • projekty remontów i modernizacji,

  • ekspertyzy techniczne i opracowania specjalistyczne,

  • przedmiary robót, kosztorysy oraz specyfikacje przetargowe,

  • nadzory autorskie,

  • autoryzacje projektów wykonanych za granicą.

  • nadzór inwestorski we wszystkich branżach,

  • organizowanie odbiorów urzędowych,

  • pozyskiwanie wszelkich wymaganych decyzji

Posiadamy też wykwalifikowanych doradców energetycznych, którzy wykonują audyty oraz posiadają uprawnienia do sporządzenia świadectw energetycznych.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie dokumentacją projektową, stała analiza budżetu i harmonogramu projektów;

  • nadzór nad procesem akceptacji dokumentacji przez Klienta;

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;

  • dbanie o dobry wizerunek firmy;

  • zarządzanie ryzykiem w czasie trwania projektu;

  • koordynowanie działań zespołów projektowych;

  • uczesnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych Klienta na każdym etapie realizacji projektów;

  • zarządzanie projektami w zakresie wielobranżowym;

  • odpowiedzialność za całościowe przygotowanie projektu (techniczne, organizacyjne i ekonomiczne);

  • przekazywanie informacji zwrotnej do poszczególnych uczestników procesu, budowanie świadomości konsekwencji błędów oraz wskazanie kierunków usprawnień;

  • udział w negocjacjach.

  • Sporządzanie kalkulacji projektów

  • przygotowanie do krótkoterminowych wyjazdów służbowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane techniczne inżynierskie ( wykształcenie elektryk, sanitarny, architekt )

  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika projektu

  • Mile widziana znajomość narzędzi/programów niezbędnych do pracy na tym stanowisku

  • biegła obsługa komputera;

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;

  • umiejętność komunikacji z innymi branżami;

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny;

  • elastyczności działania w zmieniających się warunkach;

  • posiadania wysokich umiejętności interpersonalnych;

  • umiejętność nieszablonowego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania obiektów budownictwa przemysłowego i infrastrukturalnego;

  • możliwość awansu zawodowego;

  • dobre warunki pracy i wynagrodzenie - 5 tys. PLN netto podstawy + premia od wyniku (łącznie nawet do 7 tys. PLN netto/miesięcznie);

  • dostęp do zasobów wspomagających pracę;

  • pracę w młodym profesjonalnym zespole, w środowisku międzynarodowym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

* - pole wymagane