Hager Group

Hager Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług związanych z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

W trosce o rozwój i produkcję tych rozwiązań, Hager Group polega na zespole sprawdzonych specjalistów. Marka Hager stanowi główny trzon działalności firmy i obejmuje produkty od tych do rozdziału energii, poprzez systemy prowadzenia przewodów, do automatyki budynku i osprzętu instalacyjnego. Inne marki Grupy Hager to Berker, Daitem i Diagral oraz Efen i Elcom. Pozwala to grupie łączyć umiejętności potrzebne do rozwijania innowacyjnych produktów, systemów i usług wymaganych przy automatyce budynku.

Wraz z konsumentami z przemysłu i handlu elektrycznego, Hager Group pracuje nad przyszłościowymi zagadnieniami takimi jak elektromobilność, nowoczesne technologie w służbie osobom starszym, gdzie automatyka budynku ułatwia życie codzienne zarówno im, jak i osobom wymagającym opieki. Firma pracuje też nad stworzeniem sieci energooszczędnych domów, które zapewnią większy komfort przy niższym zużyciu energii. Połączenie tych technologii stanowi rozdzielnica, produkt, któremu firma zawdzięcza swój rozwój.

Firma została założona w 1995 roku przez Hermanna Hagera oraz Dr. Oswalda Hagera wspólnie z ich ojcem Peterem i dziś stanowi niezależną działalność, która należy do członków rodziny Hager i przez nich jest prowadzona. Siedziba firmy mieści się w Blieskastel w Niemczech. Organizacja przedsiębiorstwa, jako Spółki Europejskiej (Societas Europaea, SE) podkreśla zarówno jej zróżnicowanie kulturowe, jak i Europejskie korzenie. Hager Group jest jednak ogólnoświatowym przedsięwzięciem biznesowym: 11 650 pracowników generuje obrót wynoszący około 1,7 mld euro. Elementy i rozwiązania tworzymy w 29 zakładach produkcyjnych na całym świecie (2 w Polsce: zakład Berker w Kórniku k/Poznania oraz Hager Polo Produkcja w Tychach), a w 129 krajach konsumenci darzą je swoim zaufaniem.

Chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje? Zadaj pytanie!

 
* - pole wymagane