Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o. o (BMP)


O nas

 

Beiersdorf Manufacturing Poznan Sp. z o.o. (BMP), jest częścią międzynarodowej Grupy Beiersdorf, produkującej i dystrybuującej swoje produkty niemal w każdym kraju świata. Od ponad 130 lat troska o konsumentów i pracowników kieruje naszymi działaniami.

 

Podstawą naszego sukcesu są międzynarodowe marki takie jak: NIVEA – nr 1 na rynku masowym oraz Eucerin – najdłużej istniejąca marka dermo-kosmetyczna na świecie.

 

Ponad 80% kosmetyków wyprodukowanych w naszej poznańskiej fabryce przeznaczonych jest na eksport do ponad 30 krajów na całym świecie. Najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany, to kosmetyk o najwyższej jakości.  W BMP zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów, technologów, chemików, mechaników, automatyków i planistów. Wierzymy w potencjał naszych pracowników i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Dzięki płaskiej strukturze organizacyjnej nasz zespół może uczyć się od najlepszych i najbardziej doświadczonych. Oferujemy bogaty pakiet benefitów oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

 

Nasz program rozwojowy Beiersdorf Manufaktura Potencjału umożliwia studentom i absolwentom uczelni wyższych rozpoczęcie międzynarodowej kariery zawodowej w Grupie Beiersdorf

Wiecej informacji znajdziesz na stronie www.NIVEApolska.pl/kariera

 

Kogo szukamy

Dodatkowe informacje

Aktualne oferty pracy, praktyk i stażów znajdziesz na stronie www.NIVEApolska.pl/kariera

Jeżeli chcesz zobaczyć na własne oczy, jak tworzymy kremy NIVEA oraz Eucerin, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w bezpłatnej wycieczce po naszej fabryce.

Szczegółowe informacje znajdziesz na:

http://www.niveapolska.pl/o-nas/local/pl/beiersdorf-manufacturing/zwiedzanie-fabryki

 

Chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje? Zadaj pytanie!

 
* - pole wymagane