Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Elektryk budowlany –okolice Monachium

2018.01.26
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia,
  •  prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli,
  • wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych.
  • Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz analizy schematów elektrycznych. Praca odbywa się w zespołach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia/doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką,
  • Praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach,
  • Znajomości języka niemieckiego (mile widziana),
  • Motywacji do pracy na terenie Niemiec,
  • Zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Oferujemy stawkę godzinową 11,51 € brutto i dietę dzienną 30/35 € netto w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego,
  • Zawsze wypłacamy wynagrodzenie w terminie,
  • Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu,
  • Nasi Pracownicy mają umowy o pracę na warunkach niemieckich,
  • Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem.