Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Lakiernik przemysłowy

Polska, Goetingen, dolnośląskie Polska, Goetingen, kujawsko-pomorskie Polska, Goetingen, lubelskie Polska, Goetingen, lubuskie Polska, Goetingen, łódzkie Polska, Goetingen, małopolskie Polska, Goetingen, mazowieckie Polska, Goetingen, opolskie Polska, Goetingen, podkarpackie Polska, Goetingen, podlaskie Polska, Goetingen, pomorskie Polska, Goetingen, śląskie Polska, Goetingen, świętokrzyskie Polska, Goetingen, warmińsko-mazurskie Polska, Goetingen, wielkopolskie Polska, Goetingen, zachodniopomorskie
2018.01.26
GERMAN-POLISH JOB CENTER MASTALERZ & CO. SP. J.

Zadania:

  • czyszczenie i przygotowanie powierzchni do lakierowania (części maszyn budowlanych)

  • pokrywanie powłoką lakierniczą, metoda na mokro

  • przeprowadzanie kontroli jakościowej i dokonywanie poprawek

Wymagane:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata,

oraz
- wykształcenie kierunkowe
- motywacja, zaangażowanie w pracy
- zdolności manualne i techniczne

Oferujemy:

- wynagrodzenie 16,50 € brutto /h

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, do zapłaty we własnym zakresie

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

- pracę w stabilnej firmie niemieckiej

- zapewnione ubranie robocze i narzędzia
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia