Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Monter fasad

Polska, Ulm, dolnośląskie Polska, Ulm, kujawsko-pomorskie Polska, Ulm, lubelskie Polska, Ulm, lubuskie Polska, Ulm, łódzkie Polska, Ulm, małopolskie Polska, Ulm, mazowieckie Polska, Ulm, opolskie Polska, Ulm, podkarpackie Polska, Ulm, podlaskie Polska, Ulm, pomorskie Polska, Ulm, śląskie Polska, Ulm, świętokrzyskie Polska, Ulm, warmińsko-mazurskie Polska, Ulm, wielkopolskie Polska, Ulm, zachodniopomorskie
2018.01.26
GERMAN-POLISH JOB CENTER MASTALERZ & CO. SP. J.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie powierzchni pod montaż w budynkach biurowych i przemysłowych

- montaż fasad szklanych i blaszanych

- stawka 9,23 €/godz. brutto plus 39,00 € netto diety za każdy dzień roboczy

- możliwość pracy w nadgodzinach

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (do zapłaty we własnym zakresie)

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagane:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub ogólnobudowlane min 2-3 lata

- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się

oraz

- dobra kondycja fizyczna

- motywacja, zaangażowanie

- dobry stan zdrowia i niekaralność