Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Młodszy analityk systemów logistycznych

Polska, Pruszcz Gdański, pomorskie
2018.02.16
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie zapytań SQL oraz raportów w systemie OpenReports,
  • Wsparcie administrowania i utrzymania aplikacji logistycznych,
  • Analiza spójności danych między systemami logistycznymi i systemem nadrzędnym,
  • Wdrażanie i testowanie oprogramowania.

WYMAGANIA:

  • Posiadają wykształcenie wyższe (preferowane: informatyczne, logistyczne lub inne kierunki ścisłe),
  • Znają SQLa (tematyka tuningu SQL mile widziana),
  • Znają narzędzia do tworzenia raportów (preferowane iReports i OpenReports),
  • Posiadają zdolności analityczne, potrafią trafnie wyciągać wnioski oraz znajdować adekwatne rozwiązania,
  • Posiadają wysokie kompetencje komunikacyjne oraz lubią pracować w zespole,
  • Są odpowiedzialne i zaangażowane,
  • Są samodzielne w działaniu i nastawione na cele,
  • Posługują się komunikatywnie językiem angielskim,
  • Posiadają doświadczenie w pracy przy wdrożeniach i/lub rozwoju aplikacji biznesowych (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w ciekawych projektach,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Świadczenia dodatkowe (m. in. współfinansowany pakiet medyczny, kupony zniżkowe do naszych sklepów, karta Multisport w atrakcyjnej cenie).