Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Operator maszyn (Fabryka Silników Elektrycznych)

Polska, Aleksandrów Łódzki, łódzkie
2018.02.05
ABB Sp. z o.o.

Zadania:

  • Obsługa maszyn skrawających oraz pras hydraulicznych sterowanych numerycznie;
  • Bieżąca kontrola wykonania operacji technologicznych pod względem jakościowym, ilościowym i terminowym;
  • Sprawdzanie wykonanych prac na zgodność z dokumentacją techniczną i montażową.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze;
  • Doświadczenie z obróbki skrawaniem;
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Umiejętność używania narzędzi pomiarowych (np. suwmiarka, mikrometr);
  • Mile widziane uprawnienia IIWJO, IIS, SEP do 1KV;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Znajomość programów do obsługi obrabiarek: Fanuc, Sinumerik (mile widziana);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność, rzetelność.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: rekrutacja.lodz@pl.abb.com w tytule maila wpisując: Operator Maszyn – Aleksandrów Łódzki.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.