Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Spawacz 121

Polska, Saarbrücken, dolnośląskie Polska, Saarbrücken, kujawsko-pomorskie Polska, Saarbrücken, lubelskie Polska, Saarbrücken, lubuskie Polska, Saarbrücken, łódzkie Polska, Saarbrücken, małopolskie Polska, Saarbrücken, mazowieckie Polska, Saarbrücken, opolskie Polska, Saarbrücken, podkarpackie Polska, Saarbrücken, podlaskie Polska, Saarbrücken, pomorskie Polska, Saarbrücken, śląskie Polska, Saarbrücken, świętokrzyskie Polska, Saarbrücken, warmińsko-mazurskie Polska, Saarbrücken, wielkopolskie Polska, Saarbrücken, zachodniopomorskie
2018.01.26
Paretti Agencja Doradztwa Personalnego

Opis stanowiska:

  • Spawanie wszelkiego typu elementów konstrukcyjnych do budynków lub maszyn
  • Praca na zakładzie przemysłowym w Niemczech

Wymagania:

  • Przynajmniej 4 lata aktualnego doświadczenia w zawodzie spawacza
  • Ważne uprawnienia spawalnicze 121
  • Dobra umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim
  • Własny samochód

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat 40 godzin w tygodniu
  • Stawka 525 euro / tydzień
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • Własny pokój z dostępem do internetu