Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Mechanik łodzi motorowych

Polska, Konstanz, dolnośląskie Polska, Konstanz, kujawsko-pomorskie Polska, Konstanz, lubelskie Polska, Konstanz, lubuskie Polska, Konstanz, łódzkie Polska, Konstanz, małopolskie Polska, Konstanz, mazowieckie Polska, Konstanz, opolskie Polska, Konstanz, podkarpackie Polska, Konstanz, podlaskie Polska, Konstanz, pomorskie Polska, Konstanz, śląskie Polska, Konstanz, świętokrzyskie Polska, Konstanz, warmińsko-mazurskie Polska, Konstanz, wielkopolskie Polska, Konstanz, zachodniopomorskie
2018.01.26
Paretti Agencja Doradztwa Personalnego

Opis stanowiska:

  • Naprawa łodzi motorowych
  • Praca na samodzielnym stanowisku pod kierownictwem właściciela warsztatu

Wymagania:

  • Przynajmniej 4 lata aktualnego doświadczenia w zawodzie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w celu porozumiewania się z kierownikiem warsztatu
  • Rzetelność, chęć do pracy

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat 40 godzin w tygodniu
  • Stawka 475 euro netto / tydzień
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Własny pokój z dostępem do internetu
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Praca od lutego 2018