Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Inżynier Mechanik, Mechatronik

Polska, Suhl, dolnośląskie Polska, Suhl, kujawsko-pomorskie Polska, Suhl, lubelskie Polska, Suhl, lubuskie Polska, Suhl, łódzkie Polska, Suhl, małopolskie Polska, Suhl, mazowieckie Polska, Suhl, opolskie Polska, Suhl, podkarpackie Polska, Suhl, podlaskie Polska, Suhl, pomorskie Polska, Suhl, śląskie Polska, Suhl, świętokrzyskie Polska, Suhl, warmińsko-mazurskie Polska, Suhl, wielkopolskie Polska, Suhl, zachodniopomorskie
2018.01.26
Grupa Doradcza PROFESJA

Zakres Obowiązków

  • samodzielne planowanie i koordynacja prac nad stanowiskami kontrolnymi dla branż motoryzacyjnej, lotniczej i przemysłowej,
  • budowa i testowanie laboratoriów kontrolnych (komory klimatyczne, stanowiska badania korozji oraz układów hydraulicznych i mechanicznych),
  • przeprowadzanie, ocena i dokumentowanie testów na prototypach,
  • ocena i dokumentowanie badań próbnych poszczególnych komponentów oraz całych części,
  • prezentacja wyników testów poszczególnym działom oraz klientowi końcowemu,
  • wsparcie klienta w analizie błędów,

Wymagania

  • wykształcenie i doświadczenie kierunkowe: Mechanik Budowy Maszyn, Elektryk, Mechatronik, Fizyk
  • mile widziane doświadczenie pracy w laboratorium kontrolnym
  • bardzo dobra znajomość technik pomiarowych oraz oprogramowania LABVIEW
  • dokładność, sumienność i zmysł techniczny,
  • umiejętność samodzielnej pracy, otwartość na pracę w grupie,
  • dobra znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego,

Oferujemy

  • Praca na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pomoc w załatwieniu formalności,