Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Inżynier Mechanik, Mechatronik

2018.01.26
Grupa Doradcza PROFESJA

Zakres Obowiązków

  • samodzielne planowanie i koordynacja prac nad stanowiskami kontrolnymi dla branż motoryzacyjnej, lotniczej i przemysłowej,
  • budowa i testowanie laboratoriów kontrolnych (komory klimatyczne, stanowiska badania korozji oraz układów hydraulicznych i mechanicznych),
  • przeprowadzanie, ocena i dokumentowanie testów na prototypach,
  • ocena i dokumentowanie badań próbnych poszczególnych komponentów oraz całych części,
  • prezentacja wyników testów poszczególnym działom oraz klientowi końcowemu,
  • wsparcie klienta w analizie błędów,

Wymagania

  • wykształcenie i doświadczenie kierunkowe: Mechanik Budowy Maszyn, Elektryk, Mechatronik, Fizyk
  • mile widziane doświadczenie pracy w laboratorium kontrolnym
  • bardzo dobra znajomość technik pomiarowych oraz oprogramowania LABVIEW
  • dokładność, sumienność i zmysł techniczny,
  • umiejętność samodzielnej pracy, otwartość na pracę w grupie,
  • dobra znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego,

Oferujemy

  • Praca na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pomoc w załatwieniu formalności,