Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Hardware Developer (produkcja)

Polska, Kiel, dolnośląskie Polska, Kiel, kujawsko-pomorskie Polska, Kiel, lubelskie Polska, Kiel, lubuskie Polska, Kiel, łódzkie Polska, Kiel, małopolskie Polska, Kiel, mazowieckie Polska, Kiel, opolskie Polska, Kiel, podkarpackie Polska, Kiel, podlaskie Polska, Kiel, pomorskie Polska, Kiel, śląskie Polska, Kiel, świętokrzyskie Polska, Kiel, warmińsko-mazurskie Polska, Kiel, wielkopolskie Polska, Kiel, zachodniopomorskie
2018.01.26
Grupa Doradcza PROFESJA

Zakres Obowiązków

  • Opracowanie specyfikacji komponentów Hardware (PCBs)
  • Dostosowanie wymagań systemu do oczekiwań klienta
  • Dobór komponentów
  • Tworzenie architektury Hardware dla PCBs jako wytycznych dla tworzenia sieci prądowych
  • Nadzór nad wdrożeniem, czasem i budżetem projektu
  • Nadzór nad prototypem
  • Tworzenie koncepcji rozwiązań oraz tworzenie ofert

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe jako Elektrotechnik
  • Doświadczenie jako inżynier rozwoju Hardware lub rozwoju systemów
  • Biegła znajomość w branży analogicznych i dygitalnych połączeń
  • Doskonała komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w niemieckiej firmie inżynieryjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Pomoc w załatwieniu formalności