Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Inżynier Oprogramowania dla Maszyn Specjalnych

Polska, Drezno, dolnośląskie Polska, Drezno, kujawsko-pomorskie Polska, Drezno, lubelskie Polska, Drezno, lubuskie Polska, Drezno, łódzkie Polska, Drezno, małopolskie Polska, Drezno, mazowieckie Polska, Drezno, opolskie Polska, Drezno, podkarpackie Polska, Drezno, podlaskie Polska, Drezno, pomorskie Polska, Drezno, śląskie Polska, Drezno, świętokrzyskie Polska, Drezno, warmińsko-mazurskie Polska, Drezno, wielkopolskie Polska, Drezno, zachodniopomorskie
2018.01.26
Grupa Doradcza PROFESJA

Zakres Obowiązków

  • Tworzenie koncepcji, implementacja, testowanie i wdrożenie Software dla maszyn specjalnych
  • Zarządzanie danymi produkcji oraz przedsiębiorstwa
  • Ścisła współpraca z klientem w wymianie danych systemów MES i ERP
  • Zastosowanie Technologii C#, Visual Studio, MS SQL, SVN, HTML5, Java Script.
  • Rozwój i optymalizacja standardów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: Informatyka
  • Biegła znajomość Software pod kątem optymalizacji procesów, testów i tworzenia dokumentacji
  • Doświadczenie we współpracy z klientem
  • Biegła znajomość języków programowania, bibliotek oraz narzędzi
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i otwartość na nowe rozwiązania

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w niemieckiej firmie inżynieryjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Pomoc w załatwieniu formalności