Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Konstruktor Maszyn Specjalnych

Polska, Drezno, dolnośląskie Polska, Drezno, kujawsko-pomorskie Polska, Drezno, lubelskie Polska, Drezno, lubuskie Polska, Drezno, łódzkie Polska, Drezno, małopolskie Polska, Drezno, mazowieckie Polska, Drezno, opolskie Polska, Drezno, podkarpackie Polska, Drezno, podlaskie Polska, Drezno, pomorskie Polska, Drezno, śląskie Polska, Drezno, świętokrzyskie Polska, Drezno, warmińsko-mazurskie Polska, Drezno, wielkopolskie Polska, Drezno, zachodniopomorskie
2018.01.26
Grupa Doradcza PROFESJA

Zakres Obowiązków

  • Wsparcie stałych klientów i współpraca z nowymi klientami w międzynarodowym środowisku
  • Ocena możliwości realizacji zadań
  • Opracowanie koncepcji rozwiązań technicznych w porozumieniu z klientem
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientem
  • Kontrola jakości, kosztów i terminów projektu
  • Koordynacja pracy zespołu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: Budowa Maszyn, Mechatronika
  • Doświadczenie w konstruowaniu maszyn specjalnych
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, lub angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Otwartość na klienta

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w niemieckiej firmie inżynieryjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Pomoc w załatwieniu formalności