Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Administrator Linux

Polska, Warszawa, małopolskie
2018.01.10
Hays Poland Sp. z o.o.

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Administratora Linux

Lokalizacja: Kraków
Kontrakt B2B

Zadania:
  • Administracja środowiskiem serwerów Linux
  • Przygotowanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Automatyzacja procesów utrzymaniowych i biznesowych

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość zagadniej z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi Linux
  • Znajomość narzędzi administracyjnych (np. Nagios, Saltstack)
  • Znajomość języków skryptowych (np. bash, python, perl, itp.)
  • Doświadczenie we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów w środowisku chmurowym
  • Umiejętności administracji środowiskiem Hadoop
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT, certyfikatów RHCSA, RHCE, itp.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.