Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Stolarz - Cieśla

2018.01.11
INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A.

 Obowiązki:

  • prefabrykacja elementów drewnianych na warsztacie
  • budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami
  • malowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych (znajomość konserwacji drewna)
  • przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu
  • montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach
  • obsługa maszyn i narzędzi stolarskich

 Wymagania :

  • minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do pracy na warsztacie  (biegła obsługa maszyn i narzędzi)
  • dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości
  • znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów)
  • dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.
  • znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom Intérmediaire )

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B i C
  • mile widziane własne auto do wyjazdu

 Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe
  • zakwaterowanie na koszt pracodawcy
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu