Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Analityk Systemowy TIA

Polska, Warszawa, mazowieckie
2018.01.11
Generali Polska

Zakres obowiązków:

  • udział w uzgadnianiu specyfikacji funkcjonalnej i systemowej planowanych zmian;
  • przygotowywanie specyfikacji wymagań biznesowych;
  • koordynowanie projektów, inicjatyw w firmie (prowadzonych wewnętrznie lub we współpracy z zewnętrznymi dostawcami);
  • pełnienie roli doradcy/ eksperta dla klientów wewnętrznych w zakresie systemu centralnego.

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku analityka biznesowego dla systemu centralnego TIA;
  • znajomości systemu TIA w zakresie architektury oraz parametryzacji i konfiguracji produktów;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • wykształcenia wyższego (preferowane o profilu technicznym, ekonomicznym lub informatycznym);
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali);
  • możliwość bezpłatnego skorzystania z nauki j. angielskiego;
  • pracę w  środowisku składającym się z szerokiej gamy systemów i technologii wpisujących się w metodykę DevOps (Continuous Integration, automatyzacja);
  • dostęp do narzędzi konfiguracyjnych, monitorujących oraz diagnostycznych (np. Oracle Enterprise Manager, Flopsar , Zabbix, ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana);
  • bezpośredni wpływ na architekturę projektowanego i wytwarzanego oprogramowania;
  • realne możliwości zdobycia doświadczenia przy projektowaniu oraz optymalizacji złożonych systemów o krytycznym znaczeniu dla organizacji;
  • możliwość obserwacji wpływu rezultatów własnych pomysłów oraz rozwiązań na działanie systemów w środowisku produkcyjnym już po kilku dniach;
  • pracę w Zespole ekspertów;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • elastyczne godziny pracy.