Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Cieśla - Stolarz - Dekarz

2018.01.11
INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A.

Obowiązki:

  • prefabrykacja i montaż konstrukcji szkieletowych (ścian i dachów - praca na wysokości)
  • montaż więźb i pokryć dachowych (blachy, termoizolacje, obróbki blacharskie)
  • instalacja stolarki budowlanej- okna, tarasy, balkony, drzwi ( w tym drzwi garażowe i segmentowe)
  • montaż elewacji zewnętrznych na budynkach (blacha, deska obiciowa tzw. bardage)
  • praca na wysokości na dachach płaskich i spadzistych

Wymagania :

  • minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy we Francji)
  • znajomość języka francuskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację na budowie
  • gotowość do przedstawienia referencji
  • dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości
  • motywacja do pracy we Francji i szybkiego wyjazdu

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B i własne auto do wyjazdu

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc na konto
  • zakwaterowanie na koszt Pracodawcy
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu