Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Account Manager

Polska, Warszawa, mazowieckie
2018.01.11
People Sp. z o.o.

Zadania

  • Zarządzanie współpracą oraz tworzenie długofalowej relacji biznesowej z Kluczowymi Klientami.
  • Prowadzenie procesu i dokumentacji handlowej zgodnie z wewnętrznymi zasadami.
  • Współpraca ze wszystkimi działami realizującymi projekty.
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań dla Klienta Biznesowego w branży POS lub pokrewnej.
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (poziom B2/C1).
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji, prezentacji oraz komunikacji.
  • Gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość współpracy z największymi koncernami z rynku niemieckiego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z motywacyjnym systemem premiowym.
  • Pracę z kreatywnym i doświadczonym zespołem specjalistów.
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Członkostwo w systemie OK oraz wiele dodatkowych okolicznościowych bonusów.