Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA C#, C++, JAVA

Polska, Częstochowa, śląskie
2018.01.11
ZF Group

Zakres zadań:

  • Wsparcie systemów informatycznych oraz narzędzi wykorzystywanych przez zespoły inżynieryjne;
  • Tworzenie specyfikacji,  wymagań oraz architektury oprogramowania;
  • Ewaluacja narzędzi dostępnych na rynku pod kątem wykorzystania podczas rozwoju produktów;
  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. systemy zarządzania zmianą, wersjonowania, ciągłej integracji);
  • Komunikacja z międzynarodowymi  zespołami (USA, Niemcy, Wielka Brytania, Korea, Japonia, Chiny) zgodnie z potrzebami projektowymi;
  • Analiza dokumentacji jak np. wymagania klienta, wymagania systemowe, normy, standardy;

Profil kandydata:

  • Studia wyższe o kierunku informatyka, elektronika lub pokrewne;
  • Dobra znajomość języków programowania: C# / C++ / Java;
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych jak Python, VBA;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla systemów Windows/Linux;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Otwartość na nowe metodologie programowania oraz zdolność szybkiego uczenia się;

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.