Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Główny/a operator/ka linii produkcyjnej

Polska, Verviers, lubelskie
2018.01.10
INTERIMAX Polska Sp. z o. o. S.K.A.

Obowiązki:

  • prace produkcyjne – pakowanie żywności przy taśmie, odbieranie produktów i pakowanie ich w kartony jednostkowe i zbiorcze, układanie na palecie,  transport wózkiem paletowym, obsługa zasypów
  • koordynowanie zadań produkcyjnych pod względem ilości , terminowości i jakości oraz zarządzanie zespołem pracowników
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie (kuchnia wydająca produkty sosy+ mięso)
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych(brak towaru, brak dokumentów, zbyt duża ilość mięsa czy innych półproduktów)
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, prawa pracy, procedur firmowych, wewnętrznych uregulowań oraz instrukcji związanych z wykonywaniem pracy
  • bezpośredni kontakt z Klientem

Wymagania:

  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku produkcyjnym, min. rok doświadczenia na stanowisku brygadzisty/lidera
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętności organizacyjne i przywódcze
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego – warunek konieczny! (do weryfikacji)

Mile widziane:

  • własny samochód
  • doświadczenie w branży spożywczej

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (systematyczne rozliczanie czasu, pracy,terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1)
  • kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu