Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Pracownik fizyczny (Niemcy) - 1050€, 79426 Buggingen

Polska, 79426 Buggingen, -- dowolny Region --
2018.01.09
Zeitmann

 Obowiązki:

 Wymagania:

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1050€ netto/ miesiąc (przy I klasie podatkowej)
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie w Niemczech
  • pracodawca zapewnia i opłaca mieszkanie (pokoje 1-2 osobowe)
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy