Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Koordynator Testów

Polska, Warszawa, mazowieckie
2018.01.10
Generali Polska

Zakres obowiązków:

  • planowanie testów w przypisanych projektach informatycznych (testy wewnętrzne, testy integracyjne i systemowe, testy akceptacyjne);
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z testami oprogramowania: plany testów, strategie testów, przypadki testowe;
  • definiowanie zakresu testów, projektowanie testów, wykonywanie testów;
  • monitoring i kontrola testów, koordynacja aktywności testowych na wszystkich poziomach testów;
  • współpraca z biznesem oraz partnerami zewnętrznymi w ramach prowadzonych testów.

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Test Leader / Koordynator Testów
    oraz 3 lata na stanowisku Tester / Specjalista QA;
  • doświadczenia w planowaniu oraz koordynacji testów różnych typów na wielu poziomach (manualne, automatyczne, funkcjonalne, wydajnościowe; wewnętrzne IT, integracyjne, systemowe, akceptacyjne);
  • doświadczenia w sporządzaniu dokumentacji testowej (plany testów, strategie testów, przypadki testowe);
  • certyfikatu ISTQB (min. Foundation Level, mile widziane Advanced Level – Test Manager
    lub Test Analyst) ;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Word, MS Excel);
  • znajomości narzędzi wspierających testy (Jira, Confluence, TestFlo/HPQC, SoapUI, Selenium, Jenkins, SVN/Git);
  • znajomości SQL;
  • znajomości metodyki Agile;
  • samodzielności, bardzo dobrej organizacji czasu pracy, nastawienia na cel i jakość;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • znajomości branż: ubezpieczenia lub bankowość;
  • wykształcenia wyższego (preferowane o profilu informatycznym).

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o kontrakt (B2B);
  • możliwość zdobycia doświadczenia w kluczowych projektach informatycznych realizowanych w firmie;
  • możliwość wpływania na strategię testów i proces testowania w organizacji;
  • pracę w zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą;
  • elastyczne godziny pracy.