Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Tooling Manager (m/f)

Polska, Świętokrzyskie, świętokrzyskie
2018.01.10
Michael Page

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 2-3 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w obszarze toolingu lub utrzymania ruchu
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników min. 20 osób
  • Praktyczne umiejętności menadżerskie
  • Mocny leadership i charyzma
  • Konsekwencja w działaniu i nastawienie na cele
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Opis stanowiska / Job description:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Terminowe i jakościowe dostarczenie oprzyrządowania do produkcji wyrobów
  • Rozwój i doskonalenie produkowanego oprzyrządowania
  • Osiąganie zakładanych wskaźników KPI w odniesieniu jakościowym i kosztowym
  • Planowanie i realizacja budżetu działu
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Przeprowadzanie cyklicznych ocen i planowanie rozwoju podległych pracowników
  • Zapewnienie oraz nadzór firm podwykonawczych
  • Eliminacja błędów produkcyjnych wynikających z wadliwego oprzyrządowania,
  • Nadzór nad eksploatacją oraz utrzymaniem w sprawności technicznej maszyn i urządzeń

Oferujemy / We offer:

Firma oferuje:

  • Bardzo dobre warunki pracy w międzynarodowym środowisku i firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Wysoką kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę,
  • Szerokie możliwości rozwoju w strukturach organizacji.