Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Programista Java

Polska, Warszawa, mazowieckie
2018.01.09
Generali Polska

Zakres obowiązków:

  • projektowanie rozwiązań w technologii Java;
  • poszukiwanie rozwiązań realizujących zakładane wymagania biznesowe;
  • implementacja nowych wymagań biznesowych z użyciem Spring i innych wiodących bibliotek;
  • modelowanie struktur danych;
  • analiza i usuwanie błędów programistycznych;
  • doprecyzowanie wymagań biznesowych w realizowanych zadaniach;
  • przygotowywanie testów jednostkowych do programowanych funkcjonalności;
  • dostarczanie wysokiej jakości kodu na wszystkich etapach tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań dla powierzonych zadań.

Oczekujemy:

  • minimum 2 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobrej znajomości Java, Spring, Hibernate;
  • znajomości baz danych Oracle, SQL, PL/SQL;
  • znajomości systemu wersjonowania kodu GIT;
  • mile widziana znajomości technologii frontend’owych;
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • samodzielności, kreatywności i zaangażowania w realizację zadań;
  • znajomość tematyki ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w zespole profesjonalistów;
  • możliwość rozwoju zawodowego przez współpracę z ekspertami z zakresu architektury systemowej oraz infrastruktury;
  • pracę w metodykach zwinnych;
  • poszerzenie wiedzy z zakresu ubezpieczeń;
  • możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali);
  • możliwość bezpłatnego skorzystania z nauki j. angielskiego.