Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

INŻYNIER PROCESU (MASZYNY CNC)

Polska, , śląskie
2018.01.09
DPM Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Tworzenie i modyfikacja programów CNC
  • Definiowanie potrzebnych narzędzi skrawających
  • Definiowanie i odbiory oprzyrządowania
  • Wdrożenia nowych produktów oraz zmian w procesie obróbczym
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze doboru narzędzi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie: maszyny 5-osiowe
  • Znajomość  systemu sterowania – Sinumerik 840d i Hidenhain
  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM, preferowane Creo
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowym koncernie
  • Samodzielną oraz pełną wyzwań pracę
  • Współpracę z zespołem wysokiej klasy specjalistów
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego