Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Key Account Manager ds. Kontaktów z Architektami (m/f)

Polska, Dolnośląskie, dolnośląskie
2018.01.09
Michael Page

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo lub architektura)
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży
  • Doświadczenie przy współpracy z architektami, projektantami i firmami wykonawczymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne oraz prowadzenia prezentacji handlowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów CRM
  • Zaangażowanie i samodyscyplina
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Terminowość, mobilność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomości j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska / Job description:

  • Rozwój sprzedaży materiałów elewacyjnych typu Premium i kreowanie wizerunku marki
  • Budowa profesjonalnej sieci dystrybucji
  • Realizowanie planów sprzedaży materiałów elewacyjnych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie bezpośrednich relacji handlowych z kluczowymi Klientami (architekci, wykonawcy, inwestorzy)
  • Prowadzenie szkoleń dla wykonawców i sprzedawców
  • Realizowanie strategii marketingu i sprzedaży w celu wzmocnienia pozycji firmy na rynku
  • Wstępna obsługa reklamacji

Oferujemy / We offer:

  • Interesująca pracę w międzynarodowym koncernie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Pracę w ambitnym, nastawionym na sukces zespole
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Pracę w trybie home- office