Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Lean Manager ( m/f)

Polska, Wrocław, dolnośląskie
2018.01.09
Michael Page

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe - techniczne lub z zakresu Lean Management
  • Min. 4- letnie doświadczenie w optymalizacji i wdrażaniu nowych procesów w firmach produkcyjnych
  • Praktyczna znajomość narzędzi doskonalenia procesów
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych - liczne szkolenia i wyjazdy zagraniczne
  • Mile widziana praktyczna znajomość Six Sigma
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska / Job description:

  • Wspieranie procesu wdrażania Systemu Produkcyjnego Kaizen w zakładach firmy na całym świecie
  • Kompleksowa organizacja i koordynacja szkoleń z zakresu Systemu Produkcyjnego KAIZEN dla pracowników
  • Wsparcie pracowników oraz kierownictwa podczas wdrażania zmian w procesach
  • Rozwój elementów oraz narzędzi ciągłego doskonalenia w zakładach koncernu prowadzących do wzrostu wydajności
  • Współdziałanie w planowaniu audytów Systemu Produkcyjnego i ocena skuteczności wypracowanych działań

Oferujemy / We offer:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnych firmy - atrakcyjne szkolenia, możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • Pakiet Benefitów