Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Kierownik Logistyki

Polska, Wałbrzych, dolnośląskie
2018.01.09
Michael Page

Kogo szukamy / Profile description:

Wykształcenie wyższe, kierunek logistyczny będzie dodatkowym atutem

Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu działem logistyki w zakładzie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej

Doświadczenie w optymalizacji procesów logistycznych / planistycznych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing; zarządzanie magazynami

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Orientacja na osiąganie założonych celów, asertywność oraz zdolności analityczne

Wysokie umiejętności interpersonalne, otwarta komunikacja oraz umiejętność perswazji

Opis stanowiska / Job description:

Celem stanowiska jest zapewnienie sprawnego i efektywnego funkcjonowania działu logistyki oraz ciągła poprawa i optymalizacje procesów.

Planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy w dziale logistyki

Zarządzanie podległym personelem (rozwój, ocena, motywowanie)

Ciągła optymalizacja pracy działu i zespołu z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing

Organizowanie pracy magazynu surowców oraz wyrobów gotowych

Nadzorowanie procesów zakupów materiałów, planowania produkcji oraz realizacji zamówień klientów

Nadzorowanie procesu organizacji transportu

Praca w oparciu o KPI's

Ścisła współpraca z działem produkcji

Oferujemy / We offer:

Udział w kluczowym projekcie uruchomienia nowego zakładu

Atrakcyjne wynagrodzenie

Niezbędne narzędzia pracy