Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Android Developer

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.15
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza techniczna,
  • Projektowanie rozwiązań,
  • Wytwarzanie oprogramowania na platformę Android,
  • Optymalizowanie i profilowanie aplikacji,
  • Budowa testów jednostkowych,
  • Uczestnictwo w projektach rozbudowy systemów  biznesowych,
  • Dzielenie się wiedzą we własnym obszarze wiedzy specjalistycznej.

WYMAGANIA:

  • Posiadają co najmniej 3 lata doświadczenia w pisaniu aplikacji na Androida,
  • Posiadają praktyczną znajomość komponentów Android SDK,
  • Mają doświadczenie w integrowaniu aplikacji z REST API,
  • Posiadają popartą doświadczeniem umiejętność optymalizowania i profilowania aplikacji w aspektach: CPU, GPU, pamięć, sieć,
  • Znają wirtualne maszyny Androida i mają doświadczenie w rozwiązywaniu problemów wynikających z ich ograniczeń,
  • Śledzą nowe trendy, technologie i rozwiązania dla urządzeń mobilnych.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Rozwój oraz podniesienie swoich kwalifikacji,
  • Pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B,
  • Możliwość zdobycia bogatej wiedzy,
  • Pracę z najnowszymi technologiami,
  • Wpływ na rozwój firmy oraz na zastosowane technologie,
  • Intrygujące projekty,
  • Bogaty zestaw świadczeń dodatkowych dla pracowników.