Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

SharePoint Developer

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.08
IT KONTRAKT Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Wykorzystaj niecodzienną możliwość dołączenia do Zespołu IT pracującego nad projektowaniem i tworzeniem złożonych systemów mających na celu optymalizację procesów biznesowych w dużej organizacji.

Obowiązki:

  • Komunikowanie się z biznesem oraz przekuwanie potrzeb biznesowych na przyjazne użytkownikowi rozwiązania
  • Tworzenie rozwiązań na serwerze SharePoint oraz platformach Office 365
  • Szacowanie, przygotowanie oraz realizacja założeń projektowych - z nastawieniem na budżet
  • Całościowe tworzenie produktów od fazy prototypowania i design, przez tworzenie, integrację aż po testowanie
  • Optymizacja aplikacji pod kątem skalowalności na zdecentralizowanym geograficznie środowisku
  • Tworzenie aplikacji webowych kompatybilnych z różnymi urządzeniami oraz przeglądarkami
  • Analiza i poprawa wydajności kodu
  • Śledzenie nowych technologii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość SharePoint Server oraz platformy Office 365
  • Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu add-ins dla SharePoint oraz hosting dla dostosowywania SharePoint
  • Duże doświadczenie w tworzeniu dopasowanych komponentów interfejsów dla SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript
  • Doświadczenie w Visual Studio, ASP.NET lub ASP.NET MVC oraz C#
  • Znajomość Visual Studio, Team Services lub podobnej aplikacji do zarządzania życiem produktu
  • Znajomość TypeScript
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałą długofalową pracę w międzynarodowym zespole ekspertów
  • Współtworzenie oraz rozbudowywanie kluczowego dla firmy oprogramowania
  • Udział w interesujących i prestiżowych międzynarodowych projektach, realizowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Dużą swobodę w działaniu i  wsparcie rozwoju kreatywności w codziennej pracy
  • Zatrudnienie w ramach  wybranej przez Kandydata formy współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – uczestniczenia w szkoleniach i w zagranicznych podróżach służbowych.
  • Atrakcyjne warunki finansowe