Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Senior .NET Developer

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.08
IT KONTRAKT Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Rozbudowujemy Zespół, który w sektorze lotniczym zajmuje się rozwijaniem i zarządzaniem platformą techniczną oraz zapewnieniem interaktywnych narzędzi archiwizacji online.

Platforma umożliwia śledzenie postępów oraz  kolejnych kroków pracy i stanowi podstawę do dalszej analizy, przy jednoczesnym zapewnieniu wymaganego poziomu zabezpieczeń oraz jakości.

Praca wykonywana jest w środowisku międzynarodowym, przy wykorzystaniu metodyki SCRUM.

Projekt ten jest nowy i zdecydowanie będzie stanowił ciekawe wyzwanie :)

Ważna jest dla nas:

  • Bardzo dobra znajomość .NET Framework i C #
  • Doświadczenie w pracy z  ASP.NET Web API 2
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Atutem  będzie:

  • Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych
  • Rozumienie i doświadczenie w budowaniu aplikacji SPA
  • Znajomość CSS, HTML, SASS

Gwarantujemy:

  • Ofertę pracy długofalowej oraz możliwość zmian zespołów oraz projektów
  • Szerokie możliwości zdobycia nowego doświadczenia w przemyśle lotniczym
  • Możliwość pracy nad dużymi, nowotworzonymi aplikacjami
  • Kreatywne projekty dające dużą swobodę działania
  • Decyzyjność Zespołu w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań technologicznych i narzędzi oraz możliwość pracy i nauki z .NET Core
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów, dofinansowań oraz ciekawych inicjatyw dbających o zdrowie, komfort oraz integrację pracowników
  • Pracę w zgranym zespole Specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy – umowa o pracę lub umowa B2B
  • Elastyczne godziny pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Możliwość udziału w seminariach, konferencjach i warsztatach