Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Middle ASP.NET MVC Developer 9 000 - 12 000 PLN netto (B2B)

Polska, Warszawa, mazowieckie
2018.01.08
TeamQuest Sp. z o.o.

Obowiązki:
  • Praca nad developmentem, wdrożeniami oraz implementacją nowych funkcjonalności m.in. aplikacji webowych
  • Praca nad projektami, związanymi z oryginalnymi rozwiązaniami firmy, z branży customer service, platform komunikacyjnych, biur obsługi klienta itp.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w ASP.NET MVC (preferowana wersja 4.6)
  • Minumum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość PostgreSQL
  • Znajomość technologii frontend'owych, preferowany JavaScript, AngularJS w wersji 1.6

Mile widziane:

  • Doświadczenie w developmencie aplikacji customer service
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B, zatrudnienie na stałe, nie na jeden projekt
  • Wynagrodzenie w wysokości 9 000 - 12 000 PLN netto (na fakturze)
  • Płatny urlop przy B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 1-2 dni tygodniowo oraz okazjonalnie
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej globalnych oraz krajowych klientów
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy, obok głównych węzłów komunikacyjnych
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - 1 dłuższe spotkanie w formie Skype
  • Wyjazdy służbowo-integracyjne w wymiarze 2-3 razy do roku

Dodatkowe informacje:

  • Prosimy o szerszy opis ostatnich projektów i wykorzystywanych technologii w CV! :)