Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

PHP Junior Developer

Polska, Warszawa, mazowieckie
2018.01.08
TeamQuest Sp. z o.o.

Obowiązki:
  • Współtworzenie nowych aplikacji przydatnych do usprawnienia pracy różnych departamentów firmy;
  • Rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystanie znajomości języka PHP;
  • Tworzenie nowych modułów do istniejących systemów wg zapotrzebowania.
Wymagania:
  • Minimum 0,5-1,5 roku doświadczenia w programowaniu obiektywnym w PHP (Object Oriented Programing), programowaniu aplikacji;
  • Praktyczna znajomość PHP (przynajmniej jeden framework MVC);
  • Znajomość bazy danych MySQL oraz języka SQL;
  • Chęć i łatwość nauki nowych technologii;
  • Komunikatywność.

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript/ iQuery;
  • Znajomość HTML, CSS;
  • Znajomość Zend Framework.
Oferujemy:
  • Wybór formy zatrudnienia (na początek umowa zlecenie, o dzieło, B2B, później możliwość umowy o pracę);
  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznania zaawansowanych technik w praktyce;
  • Stabilne warunki współpracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale;
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.