Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Programista C/C++

Polska, Łódź, łódzkie
2018.01.12
IT KONTRAKT Sp. z o.o.

OBOWIĄZKI:

  • rozwój oprogramowania
  • udział w nowoczesnych projektach z obszaru optyki oraz przetwarzania obrazu
  • współpraca z zagranicznymi developerami
  • przygotowywanie dokumentacji oprogramowania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie informatyczne, matematyczne bądź pokrewne
  • Umiejętności analitycznego myślenia, matematycznego podejścia do problemów
  • Umiejętność programowania w C oraz C++
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu na iOS, Android bądź Windows Phone

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy przy ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów